ND108HD34
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
59 varianter
Valgt variant:
ND108HD34
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
108 mm
Motor power
33 kW
Shaft diameter
25 mm
Shaft keyway
8,0 mm
Torque nominal
210 daNm
Pakke str.
Stregkode
191748
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
AXELKOPPLING OMT PUMP
Tekniska data
Andre kigger på
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Varenummer:
EGE0
Min. bestillingsenhed er:
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.