MS01-2000
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
MS01-2000
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2000 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
2000 mm
Modell kod
SMS-20/M1/4-B-OR-2000-B-W3
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Pakke str.
Stregkode
118287
Brutto vægt
0,10 Kg
Netto vægt
0,10 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
R1/4mitt./M16X2 L=2000mm 801.10.162/6400/801.50.104
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Andre kigger på
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1000 mm
Varenummer:
MS01-1000
Min. bestillingsenhed er:
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=400MM, 630 Bar
Varenummer:
MS01-0400
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3000 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=800MM 630 Bar
Högtryckstestslang. M16 x Tryckmätare
MÄTSLANG M16x2 - G1/4'', L=630MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 500 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1000 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 2000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 750 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4 L=300MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=7000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 3000 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=10000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 5000mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=4000MM, 630 bar
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3200 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2500 mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=800MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 200 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 3500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 5000 mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=4000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 200 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 750 mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=700MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=6000MM, 630 Bar