MS01-10000
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
MS01-10000
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=10000MM, 630 Bar
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Package size
Barcode
426088
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
KAPLÄNGD: 10m
Artikel datablad
Others has been looking for
MÄTSLANG M16x2 - G1/4"
MÄTSLANG M16x2 - G1/4"
Partnumber:
MS01-0630
Package size:
Min. order quantity is:
Test hose assy., M16xM16 1
Test hose assy., M16xM16 1
Partnumber:
MS02-1000
Min. order quantity is:
Test hose assy. M16xM16
Test hose assy. M16xM16
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 750 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3200 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=4000MM, 630 bar
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=400MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 5000mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2500 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=800MM 630 Bar