MS01-0630
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
MS01-0630
MÄTSLANG M16x2 - G1/4'', L=630MM, 630 Bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
630 mm
Model kode
SMS-20/M1/4-B-OR-630-B-W3
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
342570
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation