MF4001P10NB
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
MF4001P10NB
MP Fitri filterinsats
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hål
50 mm
Diameter utv.
130 mm
Filtrering
Nominell
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
370 lpm
Längd
160 mm
Modell kod
MF4001P10NBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar