MF1801P10NB
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
MF1801P10NB
Returfilterpatron 10 my nominellt 285 Lpm
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hål
40 mm
Diameter utv.
100 mm
Filtrering
Nominell
Filtreringsgrad
10 my
Längd
210 mm
Modell kod
MF1801P10NBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar