MF1801P10NB
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
MF1801P10NB
Returfilterpatron 10 my nominellt 285 Lpm
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hul
40 mm
Diameter udvendig
100 mm
Filtrering
Nominell
Filtreringsgrad
10 my
Længde
210 mm
Model kode
MF1801P10NBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar