MAVE12SR14-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
MAVE12SR14-SY
Manometeradapter Rak Ställbar 12S Inv-G1/4 O-ring Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
12 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Pressure max.
630 bar
Series
S
Thread inner
G 1/4 BSP
Thread inner metric
M20x1,5 MM