KRK160-170
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
KRK160-170
Rundjärnsklämma DISAFLOW 6" 150mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Pakke str.
Stregkode
399918
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
fin
Produkt information
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Andre kigger på
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm
Varenummer:
DFB150
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Svetskoppling DISAFLOW 6" Inkl. O-Ring 30mm
Varenummer:
DFV150
Min. bestillingsenhed er:
Klämring Säkring DISAFLOW 6" 150mm
DFK150
Slangansl. med fläns DISAFLOW 6" 150mm
DFS150
Svetskoppling DISAFLOW 6" 50mm
Svetskoppling DISAFLOW 6" 50mm
DFV150L
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm Syrafast
DFB150SS
Vattenringsdysa DISAFLOW 6" 150mm
DVR150
Övergång Fläns DISAFLOW 6" till 4"
DFU150/100
Slangkoppling Disab DFU
Slangkoppling Disab DFU
DFU200/150
Övergång DISAFLOW 6" till 4" Syrafast
DFU150/100SS
Slangkoppling Disab DFT
Slangkoppling Disab DFT
DFT100
Slangkoppling Disab DFB
Slangkoppling Disab DFB
DFB200
O-Ring Tätning DISAFLOW 6"
O-Ring Tätning DISAFLOW 6"
DFT150
Slangkoppling Disab DFK
Slangkoppling Disab DFK
DFK150
Klämring Säkring DISAFLOW 6" 150mm Syrafast
DFK150SS
Slangkoppling Disab DFS
Slangkoppling Disab DFS
DFS100SS
Svetskoppling DISAFLOW 6" Inkl. O-Ring 30mm Syrafast
DFV150SS
Slangkoppling Disab DFV
Slangkoppling Disab DFV
DFV150
Storz koppling Aluminium Inv-G6, 150, 160mm
Storz slangkoppling Aluminium SL6'', 150, 160mm
Slangkoppling Disab KRK
Slangkoppling Disab KRK
KRK116-106
Svetsadapter Rak, Inv-G 1/8, syrafast
1062-02-H-SY
Flänskoppling, DN125, PN10, räfflad stolpe svivlande, stål
FLP125
Slangfäste mässing G2-SL2
Slangfäste mässing G2-SL2
Camlock Hane Ø 3'', Polypropylen
EPP-48
Klämma TC dubbelhängd Rostfri 64mm disk.