KMG-102-100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
KMG-102-100
Kardankoppling Hona 4''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Storlek
102 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
312296
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
nor
Produktinformation
Kardankoppling Hona 4''
Artikel datablad
Andra tittar på
Kardankoppling Hona 3''
Kardankoppling Hona 3''
Artikelnummer:
KMS-76-80
Kardankoppling M42 KFV Hane 76 Hona 102 Galv
Artikelnummer:
KFV-76-102
Kardankoppling Hane 3'', Ø3''
Kardankoppling Hane 3'', Ø3''
KVS-76-80
Kardankoppling Hane 4'', Ø4''
Kardankoppling Hane 4'', Ø4''
KVS-102-100
Kardankoppling Hona 4'', Ø4''
Kardankoppling Hona 4'', Ø4''
KMS-102-100
Kardan hondel 102 sl 4 tum
Kardan hondel 102 sl 4 tum
KMS-102-100-SY
Kardan hondel svets 133/133,
Kardan hondel svets 133/133,
KKM-133-133
Kardankoppling Hona 4'', Ø3''
Kardankoppling Hona 4'', Ø3''
Kardankoppling Hane 4'', Syrafast
KVS-102-100-SY
Kardankoppling Hane 6'', Ø6''
Kardankoppling Hane 6'', Ø6''
Kardankoppling Hane 2'', Ø2''
Kardankoppling Hane 2'', Ø2''
Bauerkoppling - S77/S2 hane med ring 159 - 6" Slangstuds
Kardankoppling Hona 3'', Ø73,6mm
Kardankoppling Hona 5''
Kardankoppling Hona 5''
Bauerkoppling - S1 hane 159 för svetsning
Kardankoppling Hane 5'', Ø5''
Kardankoppling Hane 5'', Ø5''
Bauerkoppling - S75 hona 133 med utv. BSP- 5''
Packning Kardankoppling Nitril 3''
KKGN-076
Bauerkoppling - S77/S2 hane med ring 50 - 2" Slangstuds
Kardankoppling Svetshane 4'' Ø102
KKV-102-102-SY
Bauerkoppling - S78 hona 159 - 6" slangstuds
Kardankoppling Plugg 3'', Syrafast
KXV-76-SY
Bauerkoppling - S78 hona 108 - 4" slangstuds