JWEE-08-12
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
28 varianter
Utvald variant:
JWEE-08-12
Adapter 90K, Utv-JIC, Utv-G, Ställbar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
B
37 mm
C
49 mm
CH
36 mm
Diameter rör
12 mm
F
G 3/4 BSP
Gänga utv.
3/4-16 JIC
Gänga utv.
G 3/4 BSP
J
3/4-16 JIC
Märke namn
FOR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Standard ISO
ISO 1179
T
12 mm
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar