JKOR-12-08
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
27 varianter
Valgt variant:
JKOR-12-08
Reducering, Inv-JIC, Utv-JIC
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A1
30,5 mm
CH
32 mm
Diameter rör
12 mm
Dimension J1
3/4-16 JIC
Gänga inv.
1.1/16-12 JIC
Gänga utv.
J
Märke namn
FOR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Sexkant
32 mm
T
20 mm
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
300 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
Pakke str.
10 st
Stregkode
144027
Brutto vægt
0,12 Kg
Netto vægt
0,12 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Artikel datablad
3D-fil
Bemærk: Åbning af 3D-filer kræver et program der understøtter fil-formatet
Andre kigger på
Adaptor 1.1/16 JIC x 1.1/16 JI
Adaptor 1.1/16 JIC x 1.1/16 JI
Varenummer:
JGZ-12
4 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Mutter, UNF-1 1/16''-12, Rör 18MM