JKOR-12-08
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
27 varianter
Valgt variant:
JKOR-12-08
Reducering, Inv-JIC, Utv-JIC
Accessories (2)
Stödhylsa JIC, Rör 12MM
Artikelnummer:
JD-12
Mutter, UNF-3/4''-16
Artikelnummer:
JM-08-12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A1
30,5 mm
CH
32 mm
Diameter rör
12 mm
Dimension J1
3/4-16 JIC
Gänga inv.
1.1/16-12 JIC
Gänga utv.
J
Märke namn
FOR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Sexkant
32 mm
T
20 mm
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
300 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
144027
Bruttovikt
0,12 Kg
Nettovikt
0,12 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Artikel datablad
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Andra tittar på
Adaptor 1.1/16 JIC x 1.1/16 JI
Adaptor 1.1/16 JIC x 1.1/16 JI
JGZ-12
Förpackningsstorlek:
4 st
Mutter, UNF-1 1/16''-12, Rör 18MM