JGEU-06-10
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
JGEU-06-10
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-UNF
Tilbehør (2)
Stödhylsa JIC, Rör 10MM
Artikelnummer:
JD-10
Mutter, UNF-9/16''-18, NV=19
Artikelnummer:
JM-06-10
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
35 mm
B
14,1 mm
CH
27 mm
D
12,7 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension F
7/8-14 UNF
Gänga utv.
9/16-18 JIC
Gänga utv.
7/8-14 UNF
J
9/16-18 JIC
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar