JGEM-20-42ED
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
JGEM-20-42ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M-ED
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
61 mm
B
24,5 mm
CH
50 mm
D
20 mm
Diameter rør
32 mm