JGEM-06-22-L10
Förpackningsstorlek:
5 st
Minsta beställningskvantitet:
5 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
JGEM-06-22-L10
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M
Tillbehör (2)
Stödhylsa JIC, Rör 10MM
Artikelnummer:
JD-10
Mutter, UNF-9/16''-18, NV=19
Artikelnummer:
JM-06-10
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
38,5 mm
B
14 mm
CH
27 mm
D
13,5 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension F metrisk
M22x1,5
F
M22x1.5
Gänga utv.
9/16-18 JIC
Gänga utv. metrisk
J
9/16-18 JIC
Modell kod
SA102067/1022
Märke namn
FOR
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Standard ISO
ISO 9974
T
10 mm
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar