JGEM-06-12ED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
JGEM-06-12ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M-ED
Specifications
Dimensions and shipping
A
35 mm
B
14,1 mm
CH
17 mm
D
12 mm
Diameter rør
10 mm
Dimension F metrisk
M12x1,5
Gevind udvendig
9/16-18 JIC
Gevind udvendig metrisk
M12x1,5
J
9/16-18 JIC
Materiale
Stål
Mærke navn
Hydraspecma
T
10 mm
Tryk maks.
350 bar