JGEM-06-12-L10
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
JGEM-06-12-L10
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M
Specifications
Dimensions and shipping
A
34,5 mm
B
14 mm
CH
17 mm
D
9,5 mm
Diameter rør
10 mm
Dimension F metrisk
M12x1,5
F
M12x1.5
Gevind udvendig
9/16-18 JIC
Gevind udvendig metrisk
J
9/16-18 JIC
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
SA102067/1012
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
Pakningsmateriale
NBR
Standard ISO
ISO 9974
T
10 mm
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
350 bar