JGEM-05-12ED
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
JGEM-05-12ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M-ED
A
35,5 mm
B
14,1 mm
CH
17 mm
D
12 mm
Diameter rør
8 mm
F
M12x1.5
Gevind udvendig
1/2-20 JIC
Gevind udvendig metrisk
M12x1,5
J
1/2-20 JIC
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
El-förzinkad
Pakningsmateriale
NBR
Standard ISO
ISO 9974
T
8 mm
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
350 bar