JGE-12-06ED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
31 varianter
Valgt variant:
JGE-12-06ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-G-ED
Specifications
Dimensions and shipping
A
45,5 mm
B
21,9 mm
CH
27 mm
D
12 mm
Diameter rör
20 mm