JGE-08-16ED
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
31 varianter
Valgt variant:
JGE-08-16ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-G-ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
45,5 mm
B
16,7 mm
CH
32 mm
D
16 mm
Diameter rør
12 mm
F
G 1 BSP
Gevind
G 1 BSP
Gevind udvendig
3/4-16 JIC
Gevind udvendig
J
3/4-16 JIC
Materiale
Stål
Mærke navn
Gates Tube Fittings GmbH
Tryk maks.
350 bar