JGAI-20-20
Pakke str.:
5 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
JGAI-20-20
Adapter Rak, Utv-JIC, Inv-G
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
63 mm
B
24,5 mm
CH
50 mm
D
38,5 mm
Diameter rör
32 mm
F
G 1.1/4 BSP
Gänga inv.
G 1.1/4 BSP
Gänga utv.
1.5/8-12 JIC
J
1.5/8-12 JIC
Märke namn
FOR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
T
32 mm
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
240 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
El-forzinkad
Förpackningsstorlek
5 st
Streckkod
129812
Bruttovikt
0,39 Kg
Nettovikt
0,39 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Artikel datablad
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Andra tittar på
Adapter JIC male x BSP female - MF / JGAI
Artikelnummer:
JGAI-05-02
Förpackningsstorlek:
10 st
Adapter 90K, Utv-JIC, Inv-JIC
Adapter 90K, Utv-JIC, Inv-JIC
Artikelnummer:
JEVW-06
25 st
Plugg, Utv-JIC
Plugg, Utv-JIC
JVST-06
50 st
JVST-04
50 st
Adapter Rak, Utv-JIC
Adapter Rak, Utv-JIC
JG-08
Adapter 90°, Utv-JIC, Inv-JIC
Adapter 90°, Utv-JIC, Inv-JIC
JEVW-10
20 st
JVST-08
100 st
Mutter, UNF-1 1/16''-12, Rör 20MM