JEVGE-10-06
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
JEVGE-10-06
Adapter Rak, Inv-JIC, Utv-G
Specifications
Dimensions and shipping
A
48 mm
B
26 mm
CH
24 mm
CH1
27 mm
D
10 mm
Diameter rør
16 mm
F
G 3/8 BSP
Gevind indvendig
7/8-14 JIC
Gevind udvendig
G 3/8 BSP
J
7/8-14 JIC
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
T
16 mm
Tryk maks.
350 bar