IRK-16-R34
Pakkauskoko:
25 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
6 varianttia
Valittu variantti:
IRK-16-R34
SLANGFÄSTE RAK, INV-G,SFÄR,PA
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Modell kod
5070TR3416
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
199345
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Måttskiss
SLANGFÄSTE RAK, INV-G,SFÄR,PA
Produktkatalog
Andra tittar på
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Artikelnummer:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
10 st
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
C00200800
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
5 st
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
SLANGFÄSTE PLAST
SLANGFÄSTE PLAST
GS-10
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
1 st
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Skarvkoppling T Ø8 mm
Skarvkoppling T Ø8 mm
Skarvkoppling 90 Ø4 mm
Skarvkoppling 90 Ø4 mm
Adapter Rak Inv-G3/8
Adapter Rak Inv-G3/8
Skarvkoppling 90 Ø8 mm
Skarvkoppling 90 Ø8 mm