HYRI-50-AL
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
HYRI-50-AL
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=54/50 L=30mm
Specifications
Dimensions and shipping
Materiale
Aluminium
Mærke navn
Hydraspecma
Package size
10 st
Barcode
223618
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
Others has been looking for
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Partnumber:
SGXE-32
Package size:
1 frp
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
Partnumber:
MSHA-RD27M
50 m
Skyddsspiral Svart 27-36mm, 25m
SGX-32
1 frp
SGXE-25
Skyddsspiral Svart 27-36 mm, 1 m med hål
SS-32-S
50 st
SS-25-S
50 st
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
SS-20-S
SGX-40
SGX-25
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
Klämring/hylsa rostfri YD/ID=22/19 L=20mm
HYRI-19-SY
1 st
Skyddsspiral Svart 13-18mm, 50m
SGX-16
SGXE-20
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt
MSHA-RD36M
50 m
SGX-50
SGXE-40
Slangskydd MSHA Ø30mm, Brandgodkänt
MSHA-RD30M
SS-50-S
25 st
SGX-20
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø80mm
WR-RD-80
25 m
Skyddsspiral Gul 43-55 mm, 1 m med hål
SS-50
25 st
Skyddsspiral Svart ECO 99-110mm, 10m
SGXE-110
SS-75-S
20 st
Skyddsspiral Svart ECO 13.4-16mm, 50m
SGXE-16
Slangskydd MSHA Ø20mm, Brandgodkänt
MSHA-RD20M
Klämring/hylsa aluminium YD/ID=28/25 L=20mm
HYRI-25-AL
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø20mm
PJ-12
SKYDDSTAPE PYROSIL B=25mm (Rulle L=11m) Pris per meter