HP0651A25ANP01
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
HP0651A25ANP01
Tryckfilterelement - FHP - 25µm absolut
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hål
25 mm
Diameter utv.
47 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
25 my
Modell kod
HP0651-A25-A-N
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Totallängd
85 mm
Tryck max.
20 bar