HMP012/210
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
HMP012/210
Tryckbeg.ventil NG6, A-T, B-T, 10-210Bar
Specifications
Dimensions and shipping
Flödeshastighet nominell LMin
35 lpm
Föroreningsgrad max.
20/18/15 - ISO 4406
Modell kod
HMP-012/210
Märke namn
Atos
NG ISO-storlek
NG06
Oljeviskositet rekommanderad
15 - 100 cSt
Standard ISO
ISO 4401
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
350 bar
Tryckinställning max.
210 bar
Tryckinställning min.
10 bar
Ventiltyp
Tryckbegränsningsventil
Package size
Barcode
492323
Gross weight
1,67 Kg
Net weight
1,67 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Cetop3 pressure relief valve A o B 10-210 bar
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andre kigger på
NG06 Tryckbegränsningsventil Atos HMP
Varenummer:
HMP012/210
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Riktningsventil Duplomatic NG6 4/3 PcAcBcTc
Varenummer:
DS3-S1/11N-D00
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Ventilblock NG6 1-SEKT G3/8 Stål, inbyggd tryckbegränsare
BMM-6-1-G
Riktn.v. Duplomatic NG6 4/2 P-A B-T
DS3-TA/11N-D00
Riktn.v. Duplomatic NG6 4/3 12VDC PcAcBcTc
DS3-S1/11N-D12K1
Riktningsventil flödesvändande, NG6 4/2, 30L/min, 350bar
DSB3-RTA/10N
Riktningsv. Duplomatic NG6 4/3 PcAoBoTo
DS3-S3/11N-D00
Riktningsv. Duplomatic NG6 4/2 PoAoBoTo
DS3-SA2/11N-D00
Ventilblock NG6 G3/8''
Ventilblock NG6 G3/8''
SILG-6
Ventilblock NG6 2-SEKT G3/8'' Stål, inbyggd tryckbegränsare
BMM-6-2-G
Pilotstyrd backventil, NG6, B port
HR014
Riktningsventil Vickers NG6 4/3 PcAoBoTo 24VDC