GZR20S22L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
38 varianter
Utvald variant:
GZR20S22L
Övergångsadapter 20S-22L
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
D1
22 mm
D2
20 mm
D3
14 mm
D4
14 mm
Diameter pipe
22 - 20 mm
L1
50 mm
L2
54,4 mm
Material
Stål
Pressure max.
250 bar
S1
36 mm
S2
32 mm
Safety factor
4
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
L
Series 1
L
Series 2
S
Surface treatment
Zink-Nickel
Temperature max.
+200 °C
Temperature min.
-20 °C