GZR08L12S
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
38 varianter
Valgt variant:
GZR08L12S
Övergångsadapter 8L-12S
Specifications
Dimensions and shipping
D1
12 mm
Diameter rør
12 - 8 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Mærke navn
Stauff
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
Serie
L
Serie 1
L
Serie 2
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
500 bar
Vinkel
0 °
d2
8 mm