GMV50337PPDPALAS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
GMV50337PPDPALAS
Rörklamma Komplett Ø33.7mm DIN3015 Tunga Serien Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Diameter rör
33,7 mm
Färg
Svart
Märke namn
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen, Stål
Typ
Profilerad
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Åtdragning moment
8 Nm
Package size
Barcode
315935
Others has been looking for
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK6065PP
Package size:
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen