GMV40269PPDALAS-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
25 varianter
Valgt variant:
GMV40269PPDALAS-SY
Rörklamma Komplett Ø26.9mm DIN3015 Tunga Serien, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
2
Diameter rør
26,9 mm
Farve
Svart
Materiale
Polypropylen, Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Mærke navn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm