FMP3202BAG2A10NP01
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
FMP3202BAG2A10NP01
Tryckfilter MPF 417L/min 10mic DeltaP 20bar G1.1/2
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
G 1.1/2 BSP
Flödeshastighet nominell LMin
417 lpm
Gänga
G 1.1/2 BSP
H
386 mm
Modell kod
FMP3202-B-A-G2-A10N-T2H
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
320 bar
Pakke str.
Stregkode
439667
Brutto vægt
14,11 Kg
Netto vægt
14,11 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Komplett MP mellantrycksfilter
för arbetstryck upp till 110 bar.