FMP3201A10N
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
FMP3201A10N
Tryckfilter kompl. 244lpm abs.10my G11/4" 320bar
Katso myös (2)
Filterindikator Tryckfilter Elektrisk 5 bar 1/2’’
Artikelnummer:
DEA50HA50P01
Filterindikator Tryckfilter Elektrisk/Visuell 5 bar 1/2’’
Artikelnummer:
DLA50HA51P01
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
G 1.1/4 BSP
E
M12
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
244 lpm
Gänga
G 1.1/4 BSP
Gänga indikatorport
G 1/2 BSP
H
263 mm
Modell kod
FMP3201-B-A-G1-A10N-T2H
Märke namn
MP Filtri
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
320 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
422343
Bruttovikt
11,47 Kg
Nettovikt
11,47 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Komplett MP mellantrycksfilter
för arbetstryck upp till 320 bar.