EHW023-20
Package size:
61 m
Min. order quantity is:
1 m
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
EHW023-20
Hetvattenslang EPDM 1.1/4" 10 Bar +125C
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Danfoss
Slangdimension
1.1/4 "
Package size
61 m
Barcode
485905
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
tur
Intrastat code
Product information
EPDM Hot Water Discharge 1.1/4" 10 Bar +125C
Others has been looking for
Universalslang Multi Master EPDM 32mm 20bar
Partnumber:
MM-32
30 m
Tryckluftslang 1.1/4" Gul, 20 Bar
Partnumber:
EHA501-20
PTFE Hose 1W Convoluted DNV
PTFE Hose 1W Convoluted DNV
1 m
PTFE Slang 1.1/4" 1W Veckad DNV
EPDM Hot Water Discharge EHW023 10 bar +125C