EHK005-20BK
Package size:
1 m
Min. order quantity is:
1 m
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
EHK005-20BK
Spackelsprutslang 1.1/4", nötningsbeständig.
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Danfoss
Slangdimension
1.1/4 "
Package size
Barcode
473860
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
tur
Intrastat code
Product information
Plaster and Grout Spraying 1.1/4" Abrasion resistant
Artikel datablad
Others has been looking for
Universalslang Multi Master EPDM 32mm 20bar
Partnumber:
MM-32
30 m
Tryckluftslang 1.1/4" Gul, 20 Bar
Partnumber:
EHA501-20
61 m
Hetvattenslang EPDM 1.1/4" 10 Bar +125C
EHW023-20
61 m
Tryckluftslang EHA501 Yellow, 20 Bar
EHA501-20
Uniflex S BIO PVC suction- and pressure hose Dim. 1.1/4"
60 m
EHW036-20
PTFE Slang 1.1/4" 1W Veckad DNV
PTFE Hose 1W Convoluted DNV
PTFE Hose 1W Convoluted DNV
0108172 - Uniflex S BIO PVC sug- och tryckslang
20 m
Brandslang Titan 1.1/4 32mm
Brandslang Titan 1.1/4 32mm
30 m
Brandslang Titan
Brandslang Titan
EPDM Hot Water Discharge EHW023 10 bar +125C
MM - Multi Master 20 bar
MM - Multi Master 20 bar