SPOLE HYDRO EDL-7 24VDC I
SPOLE HYDRO EDL-7 24VDC I
…
Read more
Partnumber:
EDL-7-24VDC
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
EDL-7-24VDC
SPOLE HYDRO EDL-7 24VDC I
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Current type
DC
Diameter inner
19.2 mm
Length
56 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
40 W
Voltage
24 V
Package size
Barcode
158939
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
SPOLE HYDRO EDL-7 24VDC I