DSLK1127127PAH
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DSLK1127127PAH
Rörklamma slät Ø12.7mm DIN3015 Polyamid
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Svart
Material
Polyamid
Number of bolts
1
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Slät
Width
30 mm
Package size
Barcode
470256
Gross weight
Kg
Net weight
0,014 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
KLAMMER DOBLE 6MM
KLAMMER DOBLE 6MM
Partnumber:
DSLK10606PP
25 par
Min. order quantity is:
Täckplatta 12.7-26.9mm, Tunga Dubbla Serien
Partnumber:
DPAD4S
1 st
1 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
DSPV216PPDPAS
Rörklamma Komplett Ø 8mm, DIN3015 Dubbla Serien, Syrafast
10808PPGDAS-SY
Twin clamp ø18-18 - Black PP - DIN 2 Twin
DSLK21818PP
25 par
Rörklamma Komplett Ø30mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
SP43030PPGGDAS
Sexkantskruv M6x35, Dubbla Serien
AS2
50 st
Weld plate - DIN 3 Twin - Phosphated
SP3D
25 st
Cover plate - DIN 1 Twin - Stainless
GD1D-SY
25 st
Cover plate - DIN 3 Twin - Stainless
GD3D-SY
Weld plate - DIN 3 Twin - Stainless
SP3D-SY
Cover plate - DIN 4 Twin - ZiNi
GD4D
Weld plate - DIN 4 Twin - Stainless
SP4D-SY
Twin weld plates - Stainless - DIN3015-3
SP5D-SY
10 st
Cover plate - DIN 5 Twin - ZiNi
GD5D
20 st
Cover plate - DIN 1 Twin - ZiNi
GD1D
GD-2D
GD-2D
Pipeclamp Ø18mm. DIN3015 Dubbla Serien. Aluminium