DM80066K38
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM80066K38
Koppling Pyplok Rak, 38S, Utv-M 52x2.0 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
100,84 mm
B
52,07 mm
C
54,61 mm
D
59,94 mm
Diameter rör
38 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Förpackningsstorlek
Streckkod
254206
Bruttovikt
0,84 Kg
Nettovikt
0,84 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss
Koppling Pyplok Rak, 38S, Utv-M 52x2.0 mm