DM80066K30
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
DM80066K30
Koppling Pyplok Rak, 30S, Utv-M 42x2.0 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
85,6 mm
B
41,91 mm
C
46,99 mm
D
50,04 mm
Diameter rör
30 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Pakke str.
Stregkode
254204
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Målskitse
Koppling Pyplok Rak, 30S, Utv-M 42x2.0 mm