DFU150/100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
DFU150/100
Övergång Fläns DISAFLOW 6" till 4"
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Märke namn
Hydraspecma
Förpackningsstorlek
Streckkod
393569
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
FI
Produktinformation
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Andra tittar på
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm
Artikelnummer:
DFB150
Svetskoppling DISAFLOW 6" 50mm
Svetskoppling DISAFLOW 6" 50mm
Artikelnummer:
DFV150L
Klämring Säkring DISAFLOW 6" 150mm
DFK150
Slangansl. med fläns DISAFLOW 6" 150mm
DFS150
Svetskoppling DISAFLOW 6" Inkl. O-Ring 30mm
DFV150
Övergång DISAFLOW 6" till 4" Syrafast