DFK150SS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
DFK150SS
Klämring Säkring DISAFLOW 6" 150mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Förpackningsstorlek
Streckkod
418025
Bruttovikt
0,30 Kg
Nettovikt
0,30 Kg
Ursprungsland
FI
Produktinformation
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Andra tittar på
Slangansl. med fläns DISAFLOW 6" 150mm
Artikelnummer:
DFS150
Klämring Säkring DISAFLOW 6" 150mm
Artikelnummer:
DFK150
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm
DFB150
Svetskoppling DISAFLOW 6" 50mm
Svetskoppling DISAFLOW 6" 50mm
DFV150L
Svetskoppling DISAFLOW 6" Inkl. O-Ring 30mm
DFV150
Slangkoppling Disab KRK
Slangkoppling Disab KRK
KRK116-106
Rundjärnsklämma DISAFLOW 6" 150mm
KRK160-170
Slangkoppling Disab DFB
Slangkoppling Disab DFB
DFB200
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm Syrafast
DFB150SS
Vattenringsdysa DISAFLOW 6" 150mm
DVR150
Övergång Fläns DISAFLOW 6" till 4"
DFU150/100
Slangkoppling Disab DFU
Slangkoppling Disab DFU
DFU200/150
Slangkoppling Disab DFT
Slangkoppling Disab DFT
DFT100
O-Ring Tätning DISAFLOW 6"
O-Ring Tätning DISAFLOW 6"
DFT150
Slangkoppling Disab DFS
Slangkoppling Disab DFS
DFS100SS
Svetskoppling DISAFLOW 6" Inkl. O-Ring 30mm Syrafast
DFV150SS
Slangkoppling Disab DFV
Slangkoppling Disab DFV
DFV150
Övergång DISAFLOW 6" till 4" Syrafast
DFU150/100SS
Slangkoppling Disab DFK
Slangkoppling Disab DFK
DFK150
Storz slangkoppling Aluminium SL6'', 150, 160mm
Storz koppling Aluminium Inv-G6, 150, 160mm
Svetsadapter Rak, Inv-G 1/8, syrafast
1062-02-H-SY
Flänskoppling, DN125, PN10, räfflad stolpe svivlande, stål
FLP125
Slangfäste mässing G2-SL2
Slangfäste mässing G2-SL2
Camlock Hane Ø 3'', Polypropylen
EPP-48
Klämma TC dubbelhängd Rostfri 64mm disk.