DFB150SS
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
DFB150SS
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Hydraspecma
Package size
Barcode
418026
Gross weight
0,30 Kg
Net weight
0,30 Kg
Country of origin
FI
Product information
Blindlock DISAFLOW 6" Syrafast
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Slangansl. med fläns DISAFLOW 6" 150mm
Partnumber:
DFS150
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm
Blindlock DISAFLOW 6" 150mm
Partnumber:
DFB150
Klämring Säkring DISAFLOW 6" 150mm
DFK150
Svetskoppling DISAFLOW 6" Inkl. O-Ring 30mm
DFV150
Svetskoppling DISAFLOW 6" 50mm
Svetskoppling DISAFLOW 6" 50mm