DD4-130150
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
DD4-130150
Slangklammer W4 130-150 bredd=12mm
Tillbehör (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Corrosion resistance
400 hours salt spray ASTM B-117
Diameter max.
150 mm
Diameter min.
130 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4301 / AISI304
Model code
ASFA-S 130-150/12 W4
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard DIN
DIN 3017
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Package size
Barcode
224740
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Produktblad
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
Slangklammer DIN3017 W4 12mm DD4 Rostfri
Partnumber:
DD4-210230
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
10 st
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
35E20
Min. order quantity is:
1 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
1 st
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
40E20
A1-814
100 st
38E20
60E20
AB1-1524
50 st
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
70E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
1 frp
1 frp
Slangklamma kraftig 58-75/12 W5, syrafast
Slangklammer typ Pa-Ri 100-110 DUBBEL W1
110D20
SLANGKLAMMER 74-80 ENKEL W5-SYRAFAST
80E20-SY
65D20
SLANGKLAMMER PA-RI 160-175 DUBBEL W1 25MM