DD4-100120
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
DD4-100120
Slangklammer W4 100-120 bredd=12mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredde
12 mm
Diameter maks.
120 mm
Diameter min.
100 mm
Korrosions resistens
400 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4301 / AISI304
Mærke navn
Mikalor
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard DIN
DIN 3017
Tilspændingsmoment
7 Nm
Pakke str.
25 st
Stregkode
224738
Brutto vægt
0,046 Kg
Netto vægt
0,046 Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information