DD2-100120
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
DD2-100120
Slangklammer W2 100-120 bredd=12mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
12 mm
Diameter maks.
120 mm
Diameter min.
100 mm
Korrosions resistens
144 hours salt spray test ASTM B-117
Materialekvalitet
1.4016 / AISI430
Materialekvalitet bolt
1,0214
Materialekvalitet bånd
1.4016 / AISI430
Materialekvalitet hus
Mærke navn
Mikalor
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard DIN
DIN 3017
Tilspændingsmoment
6,8 Nm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
224722
Bruttovikt
0,046 Kg
Nettovikt
0,046 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Product Sheet
Länkar
Product datasheet
Product datasheet
Andra tittar på
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Artikelnummer:
O2-1113
Förpackningsstorlek:
100 st
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
Artikelnummer:
BB-2.5X100-S
1 frp
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
1 frp
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts