D00GR1200
Package size:
15 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
D00GR1200
Avstängningsventil 2/2 Ø12mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Tierre
Model code
HBVU1212B
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Package size
15 st
Barcode
322902
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Ø12mm Avstängningsventil 2/2
Produktkatalog
Links
Produktkatalog
Others has been looking for
Coil 24V DC
Coil 24V DC
Partnumber:
SH14DC24/B-N
1 st
22mm spole std effekt 24VDC
22mm spole std effekt 24VDC
Partnumber:
Ø4 mm Backventil
Ø4 mm Backventil
T50P0004
Spole 12 VDC
Spole 12 VDC
30mm click-on spole std 110VAC
30mm click-on spole std 110VAC
22mm spole lågeffekt 230VAC
22mm spole lågeffekt 230VAC
V10626-A19L
30mm spole std effekt 24 VAC
30mm spole std effekt 24 VAC
Spole 24 VDC
Spole 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
V04X286A-Q1223
30mm spole lågeffekt 24 VDC
30mm spole lågeffekt 24 VDC
Solenoid coil EEXME
Solenoid coil EEXME
30mm spole std effekt 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
TM1502
Spole
Spole
30mm spole std effekt 48 VDC
30mm spole std effekt 48 VDC
30mm spole std effekt 230 VAC
30mm spole std effekt 230 VAC
V10633-A89N
BUSCH COIL 24V 50HZ(CLICK ON)
BUSCH COIL 24V 50HZ(CLICK ON)
Spole standardeffekt 230 VAC
Spole standardeffekt 230 VAC
30mm spole lågeffekt 24 VDC
30mm spole lågeffekt 24 VDC
SPOLE 24V DC 4,8W
SPOLE 24V DC 4,8W
NEU100225
43mm spole std effekt 230 VAC
43mm spole std effekt 230 VAC
30mm spole std effekt 230 VAC
30mm spole std effekt 230 VAC
Backventil 10mm Slanganslutning
BCV-10
Backventil 6mm Slanganslutning
Backventil 6mm Slanganslutning
BCV-06
Backventil 12mm Slanganslutning
BCV-12
Backventil 8mm Slanganslutning
Backventil 8mm Slanganslutning