C31-D220K1/22
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
C31-D220K1/22
Spole Duplomatic DS5, 220VDC, Hirschman
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
31 mm
Effekt W
47 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
72 mm
Märke namn
Duplomatic
Spänning
220 V