BKH-30S-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
BKH-30S-SY
Kulventil BKH 2-vägs Utv-M42x2 DN25 30S SW14 350bar Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
30 mm
Gänga ISO standard
ISO 8434-1
Handtag
Inklusive
Handtaktyp
Rak
Material kulventil handtak
Zink
Material kulventil kula
Rostfritt stål
Materiale kuleventilhus
Rostfritt stål
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Packningsmaterial
NBR, POM (Acetal)
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Tillverkningsmaterial
Package size
Barcode
205159
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
Kulventil 2-vägs, Utv-M42x2, Syrafast, 30S 350BAR DN25 SW14
Links
Certifikat
Certifikat
Others has been looking for
Kulventil BKH 2-väg Utv-M18x1.5 DN10 12L SW9 500bar Syrafast