BA-085-090
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
BA-085-090
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
85 mm
Diameter utv.
90 mm
Längd
63 mm