BA-039-042
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
BA-039-042
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
39 mm
Diameter utv.
42 mm
Längd
40 mm